Team

De kracht van Online Dialogue is onze multi-disciplinaire aanpak. Wij hebben verschillende rollen en functies in het bedrijf die complementair aan elkaar zijn en elkaar versterken. Kijk eens tussen onze vacatures of er ook een rol voor jou bij zit!

Bekijk onze vacatures

Bij Online Dialogue kom je strategen, projectleads, data- en gedragsanalisten, conversie experts, psychologen en UX designers tegen. Samen met onze collega’s zorgen wij ervoor dat een samenwerking met Online Dialogue een geweldige ervaring wordt en tot goede resultaten leidt. Lees hoe wij jouw online dialoog optimaliseren op onze diensten pagina.

Online Dialogue team

Ton Wesseling
Partner
Ton Wesseling

+3130 4100 172
 ton@onlinedialogue.com

Bart Schutz
Partner
Bart Schutz
Ronald Peters
Director Marketing & Sales
Ronald Peters

 +3130 2272 442
ronald@onlinedialogue.com

Eddy Morreau
Manager Operations
Eddy Morreau
Nienke van der Sar
Office & Event Manager
Nienke van der Sar
Lotte Cornelissen
Product Director & Senior Consultant
Lotte Cornelissen
Tom van den Berg
Conversion Manager
Tom van den Berg

+3130 7009 773
 tom@onlinedialogue.com

Maurice Tulen
Consultant
Maurice Tulen
Anouk Erens
Senior Data Insight Expert
Anouk Erens
Reinier Koolmees
Senior Data Insight Expert
Reinier Koolmees
Hans Nauta
Senior Data Insight Expert
Hans Nauta
Daan Bouwmeester
Data Insight Expert
Daan Bouwmeester
Eline van Baal
Senior Behavioural Expert
Eline van Baal

+3130 7009 774
eline@onlinedialogue.com

Joost Baalbergen
Behavioural Expert
Joost Baalbergen

 +3130 2272 443
 joost@onlinedialogue.com

Roos van Dam
Behavioural Expert
Roos van Dam
Kyra Delsing
Behavioural Expert
Kyra Delsing

+3130 4100 171
kyra@onlinedialogue.com

Jorrin Quest
Senior UX Designer
Jorrin Quest
Susanne Ottenheym
UX Designer
Susanne Ottenheym
Marcel Stommel
UX Designer
Marcel Stommel
Simon Groters
Online & Content Manager
Simon Groters

 +3130 2272 446
 simon@onlinedialogue.com

Zoek je contact of wil je juist bij ons werken?