Team

De kracht van Online Dialogue is onze multi-disciplinaire aanpak. Wij hebben verschillende rollen en functies in het bedrijf die complementair aan elkaar zijn en elkaar versterken. Kijk eens tussen onze vacatures of er ook een rol voor jou bij zit!

Bekijk onze vacatures

Bij Online Dialogue kom je strategen, projectleads, data- en gedragsanalisten, conversie experts, psychologen en UX designers tegen. Samen met onze collega’s zorgen wij ervoor dat een samenwerking met Online Dialogue een geweldige ervaring wordt en tot goede resultaten leidt. Lees hoe wij jouw online dialoog optimaliseren op onze diensten pagina.

Online Dialogue team

Eline van Baal
Senior Consumer Psychology Expert
Eline van Baal

+3130 7009 774
eline@onlinedialogue.com

Joost Baalbergen
Consumer Psychology Expert
Joost Baalbergen

 +31 30 2272443
 joost@onlinedialogue.com

Tom van den Berg
Conversion Manager
Tom van den Berg

+3130 7009 773
 tom@onlinedialogue.com

Daan Bouwmeester
Data Insights Expert
Daan Bouwmeester
Lotte Cornelissen
Senior Consultant
Lotte Cornelissen
Roos van Dam
Consumer Psychology Expert
Roos van Dam
Kyra Delsing
Consumer Psychology Expert
Kyra Delsing

+3130 4100 171
kyra@onlinedialogue.com

Anouk Erens
Senior Data Insights Expert
Anouk Erens
Joost Fromberg
Consultant
Joost Fromberg
Jorrin Quest
Senior UX Design Expert
Jorrin Quest
Reinier Koolmees
Senior Data Insights Expert
Reinier Koolmees
Eddy Morreau
Manager Operations
Eddy Morreau
Hans Nauta
Senior Data Insights Expert
Hans Nauta
Susanne Ottenheym
UX designer
Susanne Ottenheym
Ronald Peters
Commercieel Manager
Ronald Peters

 +31 30 2272442
 ronald@onlinedialogue.com

Nienke van der Sar
Office & Event Manager
Nienke van der Sar
Roy Schieving
Senior UX Design Expert
Roy Schieving

+3130 4100 176
 roy@onlinedialogue.com

Bart Schutz
Partner
Bart Schutz
Tim Thijsse
Senior UX Design Expert
Tim Thijsse

 +31302272440
 tim@onlinedialogue.com

Maurice Tulen
Consultant
Maurice Tulen
Ton Wesseling
Partner
Ton Wesseling

+3130 4100 172
 ton@onlinedialogue.com

Online Dialogue is onderdeel van de Global Optimization Group – hierdoor hebben we wereldwijd 150 conversie collega’s!

Zoek je contact of wil je juist bij ons werken?